Aleksoto seniūnijoje „Naujo darbo kodekso“ pristatymas

Birželio 21 d. 18 val.  Aleksoto seniūnijoje vyko pristatymas „Naujas darbo kodeksas“, kurio aktualijas, naujoves ir pokyčius pristatė Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininko pavaduotoja, teisininkė Dalia Jakutavičė.

Renginio metu Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė įteikė seniūnaičių pažymėjimus, dalyvavusiems naujai išrinktiems seniūnaičiams.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content