Aleksoto seniūnijoje dar viena saugios kaimynystės grupė

Po susitikimų su Kazliškių seniūnaitijos gyventojais, aptarę jų išsakytas problemas, pareigūnai stengiasi jas spręsti ir siekti puikių rezultatų, saugios aplinkos kūrime. Džiugu, kad kiekvieną dieną palaikomas bendravimas su Kauno miesto gyventojais, kuriems rūpi jų gyvenamoji aplinka ir patys rodo iniciatyvą, burdamiesi į saugios kaimynystės grupes.

Birželio 7 dieną, buvo įkurta saugios kaimynystės grupė Kalvarijos g. 72A, kurią pasirašė Aleksoto seniūnijos seniūnės pavaduotojas Vytautas Narkevičius, Kalvarijos gatvės gyventojų išrinktas koordinatorius Deividas Simokaitis ir Kauno apskr. VPK Kauno miesto Centro policijos komisariato viršininkas Raimondas Abugelis.

Kauno VPK informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content