Aleksoto seniūnijoje atidaryta J. Lukšės paroda

Vakar, Aleksoto seniūnijoje buvo atidaryta architekto – dailininko, kultūros paveldo vertybių specialisto Jono Lukšės „Lietuvos piliakalnių piešinių paroda“, skirta istorinių – kultūrinių vertybių pažinimui.

Dailininkas Jonas Lukšė pristatė savo parodą, papasakojo apie savo pieštus piliakalnius ir apie neseniai atrastą naują piliakalnį Marvelėje, kuris pavadintas „Marvelės II piliakalnis“. Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė pasveikino architektą – dailininką Joną Lukšę su gražios parodos, kuri veiks iki rugsėjo mėnesio, atidarymu ir pakvietė visus susirinkusius liepos 6 d. 19 val. prie Jiesio piliakalnio (Napoleono kalno) į Valstybės dienai skirtą renginį.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content