Aleksoto moterys pasipuošė Augalų žavadienio šventei

Šiandien, gegužės 19 d., 12 val. įvyks Augalų žavadienio šventė, kuri prasidės nuo Karnavalinės Augalų žavadienio eisenos, o vėliau šventė persikels į VDU Kauno botanikos sodą.

Šios šventės išvakarėse Aleksoto moterys pasigamino gražias Ramunės žiedą imituojančias skrybėlaites, kuriomis pasipuoš Karnavalinės eisenos metu…

  P1140749sumazinta

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content