Aleksoto mokytojų senjorų šventė

Jau ketvirtą kartą į Aleksoto seniūniją buvo pakviesti Aleksoto mokyklose dirbę mokytojai.

Aleksoto bendruomenės centro ir Aleksoto seniūnijos organizuotame renginyje dalyvavo per 20 Aleksote dirbę mokytojai ir dvigubai daugiau buvusių mokinių.

Šventinį renginį pradėjusi Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė  pasveikino mokytojus ir svečius, o susitikimo pradžiai VDU Muzikos akademijos studentai vadovaujami profesorės Sabinos Martinaitytės ir pianistės profesorės Audronės Eitmanavičiūtės, padovanojo susirinkusiems dainų pynę.

Susitikime dalyvavo mokytojai iš buvusios 14 vid. mokyklos (dabar Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija), 17 vid. mokyklos (dabar Kauno J. Dobkevičiaus progimnazija) ir Tirkiliškių lopšelis-darželis.

Visi mokytojai prisiminė savo darbo metus, praleistus Aleksoto mokyklose ir vieni kitiems linkėjo sveikatos ir galimybės vėl susitikti kitais metais.

Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė” pakvietė mokytojus kartu padainuoti liaudiškų dainų. Prie kavos puodelio toliau liejosi mokytojų ir buvusių mokinių prisiminimai. Kai kurie mokiniai atvyko net iš Kretingos ir Vilniaus susitikti su savo fizinio lavinimo mokytoja Elena Namajuškaite, kuriai šiais metais sukako 95 metai.  Sveikinimo žodžių, artėjančio 90-mečio proga, sulaukė buvusi pradinių klasių mokytoja Aleksandra Nickutė, o savo ilgu, 96 metų  gyvenimu pasidžiaugė mokytojas Juozas Kazėnas, visiems palinkėjęs sveikatos ir gyvenimo džiaugsmo, nes tik pozityvios mintys leidžia ilgai gyventi.

Buvusi Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos mokytoja Aldona Kairienė, parašiusi tris knygas apie Aleksotą, visiems palinkėjo gražių dienų, malonaus bendravimo ir daugiau tokių susitikimų.

Visi išėję anapilin Aleksoto mokytojai buvo pagerbti tylos minute.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content