Aleksoto mokyklų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų pasitarimas Aleksoto seniūnijoje

Rugsėjo pradžioje kasmet Aleksoto seniūnija pakviečia mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vadovus aptarti prabėgusios vasaros ir pasidalinti informacija apie artėjančius renginius bei šventes.

Šiais metais rugsėjo 15 d. 14 val. visas Aleksoto mokyklas ir ikimokyklines įstaigas pakviestos į tradicinę Aleksoto šventę, kuri jau 19 kartą kviečia aleksotiškius ir svečius. Taip pat jau tampa tradicija spalio mėnesį rengti senjorų mokytojų šventę, taigi spalio 3 d. 14 val. Aleksoto seniūnijoje lauksime visų mokytojų senjorų, dirbusių Aleksoto mokyklose.

Šie metai Laikinosios sostinės 100-mečio metai ir Lietuvos aviacijos 100-mečio metai, taigi visos mūsų įstaigos parodai ruošia lėktuvo modelį , kurį eksponuos šventėje. džiaugiamės gražiu bendravimu ir linkime sėkmingų, prasmingų mokslo metų.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content