Aleksoto liaudiškos muzikos ansamblio „Svirbė“ jubiliejinis koncertas

Savaitgalį Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis atšventė savo dešimties metų jubiliejų. Jubiliejinis koncertas „Dainuok, širdie“ įvyko Kauno valstybinėje filharmonijoje. Liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“ paruošė dviejų dalių koncertinę programą: pirmojoje buvo atliekamos liaudies dainos ir šokiai, o antrojoje buvo atliekama „retro“ programa, kurioje skambėjo prieškario romansai ir buvo šokami tų laikų šokiai. Kiekvieną ansamblio kūrinį lydėjo audringi susirinkusių žiūrovų plojimai.

Pasveikinti liaudiškos muzikos ansamblį „Svirbė“ ir jo vadovę Aureliją Bareišienę jubiliejaus proga susirinko daugybė svečių iš visos Lietuvos. Kolektyvą pasveikino ir Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content