Aleksoto Kalėdinių eglučių įžiebimo šventė

Žvarbų gruodžio 10-osios vakarą Aleksoto bendruomenės centro, vykdančio SADM finansuojamą projektą „Aleksoto bendruomenės centras – Aleksoto bendruomenei“, surengta Kalėdinių eglučių įžiebimo šventė sušildė daugelio šventės dalyvių – vaikučių ir jų tėvelių bei senelių širdis. Smagu, kad šiemet eglutes padėjo puošti Aleksoto mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų V.Adamkaus gimnazjos ir J.Dobkevičiaus progimnazijos,Tirkliškių  mokyklos-darželio,Tirkliškių lopšelio-darželio vaikai.Šalia seniūnijos pastato esantis kalnelis „apaugo“ natūraliomis žaisliukais ir girliandomis papuoštomis eglutėmis.

Šventę vedė Aleksoto bendruomenės centro Burtininkas (Zenonas Šalna), sveikinimus nuo LR Seimo nario Vytauto Juozapavičiaus perdavė Kiškienė (Liukrecija Navickienė), o Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkė Steputė Račkauskienė kartu su elfais ir nykštukais apdovanojo vaikučius dovanėlėmis, kurias atvežė, pasikinkęs elnią Rudolfą (Ramūnas Navickas) Kalėdų senelis (Gaudenis Satkus). Burtininkas kvietė vaikučius ir tėvelius pašokti, padainuoti, pažaisti, aplankyti eglučių kalnelį. Visiems įsilinksminus Burtininkas uždegė įvairiaspalves šviesas ant pagrindinės eglutės, ir, mostelėjus burtų lazdele, trinktelėjo įspūdingas fejerverkas. Visus šventės dalyvius apgaubė jauki bičiulystės šiluma – kaip gera švęsti kartu, gyvai, o ne per ekranus. Kalėdų laukimas Aleksote prasidėjo!

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content