Aleksoto Kalėdinė eglutė

Kasmet į vaikų Kalėdinę eglutę Aleksoto bendruomenės centras ir Aleksoto seniūnija pakviečia Aleksoto mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vaikučius iš daugiavaikių ir mažas pajamas gaunančių šeimų.

Šiais metais Aleksoto bendruomenės centras vaikučius pakvietė į Kauno valstybinį Lėlių teatrą, kur buvo rodomas spektaklis, vaikučiai turėjo galimybę susitikti su Kalėdų seneliu ir gauti dovanų.

Spektaklio pradžioje vaikučius pasveikino Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė ir LR Seimo narys Mindaugas Puidokas, kuris vaikučiams atvežė dovanų po knygelę „Istorijos apie meilę, stebuklus ir ilgesį“. Vaikai pažiūrėję spektaklį, linksmai žaidė su Kalėdų seneliu ir džiaugėsi jo dovanomis.

Kalėdų eglutė yra Aleksoto bendruomenės centro vykdomo projekto „Aleksoto bendruomenės aktyvinimas“ dalis. Renginį remia:

 

 

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content