Aleksoto eglutės kelionė

Šiais metais eglutė atkeliavo iš Bitininkų gatvės. Prie jos kelionės prisidėjo Aleksoto bendruomenės centras ir talkininkai – AB „Požeminiai darbai”, VPK Centro policijos komisariatas, VŠĮ „Priešgaisrinių paslaugų garantas” ir Aleksoto seniūnijos darbuotojai Vytautas Vaitiekūnas ir Vytautas Narkevičius.

Dėkojame talkininkams ir kviečiame gruodžio 6 d. 18 val. į eglutės įžiebimo šventę, kurią organizuoja Aleksoto bendruomenės centras.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content