Aleksoto eglutės įžiebimo šventė

Penktadienį, gruodžio 8 d., šalia Aleksoto seniūnijos susirinko būrys vaikų su tėveliais ir seneliais. Visi susirinkusieji atvyko susitikti su Kalėdų seneliu ir Sniego Karaliene. Kalėdų senelis ir Sniego Karalienė pasveikino visus susirinkusius, linkėjo gerų ir linksmų artėjančių švenčių. Kalėdų senelis ir Sniego Karalienė atvyko pas aleksotiškius ne vieni, o atsivežė būrį estrados žvaigždžių: susirinkusiems dainavo Elvis Preslis, Marijonas Mikutavičius, Birutė Dambrauskaitė ir Rytis Cicinas. Buvo labai linksma, visi šoko, dainavo, Kalėdų senelis su Snieguole vaikučius apipylė dovanėlėmis. Su puikia nuotaika įžiebėme Aleksoto Kalėdų eglutę, o visa tai lydėjo įstabaus grožio fejerverkas, nutvieskęs visą Aleksoto dangų.

Nuoširdžiai dėkojame aleksotiškei Genovaitei Grigienei, UAB „Kauno gatvių apšvietimui”, Kauno valstybinio lėlių teatro aktoriams, UAB „Teksta“ vadovui Kęstučiui Gališanskiui ir Aleksoto bendruomenės centrui.

Renginys yra sudėtinė SADM finansuojamo projekto „Aleksoto bendruomenės aktyvinimas” dalis.

Renginį rėmė:

 

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content