Aleksoto bendruomenės centro dovana- Kalėdinių eglučių parkas!

Aleksoto bendruomenės centras sveikina Aleksoto gyventojus, miesto svečius artėjančių švenčių proga  ir dovanoja  Kalėdinių eglučių parkelį prie Aleksoto seniūnijos. Linkime būti sveikiems, sulaukti gražių, prasmingų 2021 metų! Saugokite save! Būkite laimingi!

 

Aleksoto bendruomenės centras šiais metais nusprendė vietoj didelės eglės papuošti  daug mažų eglučių, tai bendruomenės valdybos narės, seniūnaitės Ritos Jonaitienės idėja. Planavome  kviesti Aleksoto mokyklinių ir ikimokyklinių įstaigų vaikučius, pristatant savo Kalėdinę eglutę Aleksotui, tačiau COVID-19 sumaišė visus mūsų planus, ir eglutes teko puošti vien tik Aleksoto bendruomenės centro savanorių Aurelijos Kudirkienės, Jūratės Maurušatienės, Astos Slavikienės, Birutės Liaudenskienės, Liukrecijos Navickienės, Birutės Stanionienės, Alfonso Borodinsko, Zenono Šalnos, Ramūno Navicko, Vidos Bronienės, Janinos Stasiukynienės ir Steputės Račkauskienės jėgomis, prisilaikant karantino sąlygų. Tikimės, kad papuoštos eglutės džiugins ne vieną važiuojantį Veiverių gatve. Žaislus gaminome  patys, egles ir girliandas įsigijome iš projekto, finansuojamo LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų – didelis ačiū už ministerijos paramą bendruomeninei veiklai.

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content