Aleksoto bendruomenės centro ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas

Penktadienio vakarą Aleksoto seniūnijos salėje vyko Aleksoto bendruomenės centro ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas.

Į susirinkimą atvyko ir garbių svečių, tai naujai į Seimą išrinkti LR Seimo nariai – dr. Viktoras Pranckietis, Rūta Miliūtė ir Aleksoto – Vilijampolės apygardoje išrinktas Mindaugas Puidokas.

Svečiai ir susirinkusieji išklausė Aleksoto bendruomenės centro valdybos nario prof. Ramūno Navicko paruoštą 2014 – 2016 metų veiklos ataskaitinį, svečių palinkėjimus ir patikinimus dėl tolimesnio bendradarbiavimo ir bendruomenės problemų įsiklausymo ir sprendimo.

Toliau vyko rinkimai. Nauju Aleksoto bendruomenės centro pirmininku išrinkta ilgametė bendruomenės narė Birutė Valentienė.

Zenonui Šalnai, 13 metų vadovavusiam Aleksoto bendruomenės centrui, įteiktos Aleksoto seniūnijos padėkos ir bendruomenės dovanos.

Aleksoto bendruomenės centro valdybą papildė nauji nariai Rozvita Brazaitienė, Steputė Račkauskienė, Vilija Barzdžiuvienė, Saulius Vaidelis.

Sveikiname Aleksoto bendruomenės centro naują pirmininkę ir valdybą, linkėdami tolimesnio sėkmingo darbo Aleksoto bendruomenės labui.

Nuotrauka paimta iš www.aleksotas.lt tinklalapio

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content