Aleksoto bendruomenės centras dalinasi gerumu…

Aleksoto bendruomenės centrui gruodis – dovanų dovanojimo mėnuo. Bendruomenės kiškienė su nykštukais lankėsi Aleksoto mokyklose ir darželiuose, dalindami kalėdines dovanėles, kurias įstaigų administracija perduos  mažas pajamas turinčių šeimų vaikučiams. Gaila, kad šiemet dėl pandemijos nei Kalėdų senelis, nei Kauno valstybinis lėlių teatras negalėjo pakviesti vaikučių į kalėdinį susitikimą.

Dėkojame LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, kurios finansuojamo Aleksoto bendruomenės centro projekto dėka galėjome pradžiuginti vaikučius mažomis dovanėlėmis.

Gražių artėjančių švenčių ir gerų atostogų! Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus.

Aleksoto bendruomenės centro informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content