Aleksote svečiavosi Jaocu miesto meras

Šiandien Japonijos Jaocu miesto meras Masanori Kaneko ir Jaocu miesto tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir vystymo skyriaus vadovė Yuko Ito apsilankė Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje, kur pravedė kaligrafijos pamoką bei susitiko su mokyklos vadovais.

Japonijos Jaocu miesto meras atminimui užrašė ir Aleksoto seniūnei Liukrecijai Navickienei įteikė japoniškai parašytą Aleksoto pavadinimą.

Vėliau Kauno miesto savivaldybėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Kauno ir Jaocu miestų. Tai leis dar labiau plėtoti gražius santykius tarp Japonijos ir Lietuvos.

Nuotr. Manto Zinkevičiaus

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content