Aleksote įvyko akcija „Kaunas tvarkosi”

Š. m. balandžio 22 dieną įvyko aplinkos tvarkymo akcija „Kaunas tvarkosi“. Aleksote šiais metais akcija vyko Aerodromo teritorijos prieigose, bei Marvelės upės slėnyje prie aerodromo pakilimo tako. Nors oras ir nebuvo pavasariškai šiltas, tačiau akcijoje dalyvavo LR Seimo narys Mindaugas Puidokas su patarėjais, Kauno m. administracijos direktoriaus pavaduotojas Romualdas Rabačius, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, gausus būrys Aleksoto bendruomenės centro narių, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos mokiniai ir mokytojai, Moksleivių aplinkotyros centro darbuotojai ir mokiniai, Divizijos generolos Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos kariai,UAB „Moki veži” parduotuvės darbuotojai, Linksmadvario gyventojai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems, UAB „Moki veži” ir UAB „Kauno švara” už aprūpinimą darbo įrankiais ir priemonėmis, Kauno Bendruomenių centrų asociacijai už garso aparatūrą, Divizijos generolos Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklai už pagalbą, pastatant palapinę, stalus ir išverdant arbatą talkininkams.

Aleksoto seniūnija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content