Aleksote atsidarė naujas vaikų dienos centras

Š. m. spalio 5 d. Aleksote buvo iškilmingai atidarytas vaikų dienos centras. Šio vaikų dienos centro atidarymą ir patalpų atnaujinimą iniciavo krepšininkas Linas Kleiza kartu su restoranų tinklu „McDonald‘s.

Džiugu, kad Aleksote atsidarė vaikų dienos centras, tai labai pagerins socialiai remtinose šeimose augančių vaikų laisvalaikį.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content