Aleksotas amžių sandūroje…

Baigėsi istorinių paskaitų ciklas „Aleksotas amžių sandūroje“. Sekmadienį įkyriai lyjant lietui buvo aplankytas II fortas. Profesoriaus Valdo Rakučio vedami apžiūrėjome II fortą, pamatėme kur pataikė patranka „ Berta“, palikusi gilią duobę, dabar jau apaugusia medžiais.

Sužinojome daug naudingos informacijos apie tvirtovės statybą, čia buvusias įgulas ir kitus mažiau žinomus faktus.

Dėkojame visiems istorikams, kurie aleksotiškiams skaitė paskaitas: Algimantui Daugirdui, Arvydui Pociūnui, Valdui Rakučiui.

????????????????????????????????????

Aleksotas amžių sandūroje…

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content