ŽIEMOS SODŲ SAVAITĖ. Kalėdų eglutės įžiebimo šventė

Gruodžio 4 d., penktadienį, 16 val. VDU Kauno botanikos sodas pasipuoš gražiausioms metų šventėms. Renginio metu bus įžiebta didžioji VDU Kauno botanikos sodo eglė ir 30 vaikų kurtais žaisliukais puoštų eglučių. Jos nuties kelią į oranžeriją, kurioje visą savaitgalį vyks muzikos, šviesų ir naktinių drugių šventė. Eglės įžiebimo metu vyks linksmas „Pramogų karalystės“ koncertas. Pažadame puikią nuotaiką!

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė – vienas iš bendro projekto su Lietuvos zoologijos sodu ŽIEMOS SODŲ SAVAITĖ renginių. (ŽIEMOS SODŲ SAVAITĖS PROGRAMA)

VDU Kauno botanikos sodo informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content