Švedijos ambasadorė Aleksote

Vakar, gruodžio 8 d., Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje (Veiverių g. 43) lankėsi Švedijos ambasadorė Cecilia Ruthström-Ruin. Ji atidarė ir pristatė parodą „Scenos iš švediškų detektyvų“, kurioje pateiktos švedų detektyvinių romanų iliustracijos.

Švedų ambasadorė nustebino visus savo puikia lietuvių kalba, taip pat šiltu bendravimu su visais atvykusiais į parodos atidarymą.

Sveikinimo kalbą renginio metu pasakė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas.

Mes džiaugiamės, kad tai penktoji ambasadorė, kuri apsilankė Aleksoto seniūnijoje. Pirmiausia, 2011 m., mus aplankė Japonijos ambasadorė, 2013 m. Čekijos ambasadorius, 2014 m. Lenkijos ambasadorius, 2015 m. Nyderlandų ambasadorius.

Dėkojame Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos direktorei Nomedai Domeikienei ir Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinio vedėjai Astai Bereckienei už malonų ir šiltą renginį.

Švedijos ambasadorė Aleksote

Švedijos ambasadorė Aleksote

?????????????

Švedijos ambasadorė Aleksote

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content