Kviečiame į interaktyvią konferenciją specialistams ir visuomenei „Smurtas prieš moteris lyčių lygybės aspektu: priežastys, pasekmės ir įveikimo strategijos“

Labdaros ir paramos fondas „Frida“ kviečia į interaktyvią konferenciją specialistams ir visuomenei „Smurtas prieš moteris lyčių (ne)lygybės aspektu: priežastys, pasekmės ir įveikimo strategijos“ (Programa).

Konferencija įvyks 2015 m. gruodžio 10 dieną 13 – 17  val.  „Santakos“ viešbučio“ konferencijų salėje J. Gruodžio g. 21, Kaunas.

Konferencijos dalyviams bus išduodami pažymėjimai (apie jų poreikį nurodykite registruodamiesi). Registruotis į konferenciją prašome iki gruodžio 8 d. 17 val. užpildydami šia formą: https://goo.gl/pHWHdJ

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu [email protected].  Pasidalinkite su seniūnijos darbuotojais ir gyventojais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content