2015 m. Kalėdinė NVO mugė Prezidentūroje

Aleksoto bendruomenės centras buvo pakviestas dalyvauti Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje ir šeštą kartą vykusioje Kalėdinėje nevyriausybinių organizacijų mugėje.

Mugėje dalyvavo virš 40 nevyriausybinių organizacijų iš visos Lietuvos. Visus mugės dalyvius aplankė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Labdaros mugei Aleksoto moterys gamino įvairius savo rankų darbo suvenyrus: žvakides, eglutės papuošalus, sages, kepė meduolius. Na, o Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblio „Svirbė“ muzikantai neleido mugės dalyviams sušalti vis pakviesdami pašokti.

Mugėje surinktą labdarą, Aleksoto bendruomenės centro nariai  skirs daugiavaikių, mažas pajamas turinčių šeimų vaikų Kalėdinės eglutės šventei ir seneliams iš globos namų VŠĮ „Akacijų užuovėja“ dovanėlėms.

2015 Kalėdinė mugė Prezidentūroje

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Aleksoto bendruomenės centras

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content