2015 m. gruodžio 16 d. 17 val kviečiame visus Aleksoto gyventojus į susirinkimą dėl “KAUNO MIESTO ALEKSOTO VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS RENGIMO”

ALEKSOTO GYVENTOJAMS, VERSLO ĮMONĖMS, NEVYRIAUSYBINĖMS ORGANIZACIJOMS, ŠVIETIMO ĮSTAIGOMS

 

RENGIAMA KAUNO MIESTO ALEKSOTO VIETOS PLĖTROS STRATEGIJA, KURIOS TIKSLAS GERINTI ALEKSOTO SENIŪNIJOS GYVENTOJŲ VIETINES ĮSIDARBINIMO GALIMYBES IR DIDINTI BENDRUOMENĖS SOCIALINĘ INTEGRACIJĄ, IŠNAUDOJANT VIETOS BENDRUOMENĖS, VERSLO IR VIETOS VALDŽIOS RYŠIUS.

Š.M. GRUODŽIO 16 D. (TREČIADIENĮ) 17 VAL., ALEKSOTO SENIŪNIJOJE

(VEIVERIŲ G. 132, 2 AUKŠTAS) VYKS PROJEKTO

“KAUNO MIESTO ALEKSOTO VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS RENGIMO” NUVEIKTŲ DARBŲ PRISTATYMAS

(PRANEŠĖJAS KAUNO MIESTO ALEKSOTO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS PIRMININKAS)

DALYVAUDAMI ALEKSOTO VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS RENGIME JŪS GALĖSITE PRISIDĖTI IR NUSPRĘSTI KOKIEMS TIKSLAMS IR UŽDAVINIAMS BUS PANAUDOTOS ALEKSOTO VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS ĮGYVENDINIMO LĖŠOS, FINANSUOJAMOS IŠ EUROPOS SĄJUNGOS FONDŲ.

   KVIEČIAME VISUS AKTYVIAI DALYVAUTI!

 

NEGALINTYS ATVYKTI, VISI SUINTERESUOTI FIZINIAI BEI JURIDINIAI ASMENYS, KVIEČIAMI TEIKTI PASIŪLYMUS RENGIAMAI STRATEGIJAI IKI GRUODŽIO 15 D. ADRESU: [email protected]

PROJEKTO VYKDYTOJAS KAUNO MIESTO ALEKSOTO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

KAUNO M. ALEKSOTO VVG PIRMININKAS ARŪNAS SAMOCHINAS

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content