Aktuali informacija dėl vandentvarkos projekto

Kaune baigiamas įgyvendinti trečiasis vandentvarkos projektas, kurio įgyvendinimo metu buvo siekiama dar daugiau kauniečių suteikti galimybę naudotis viešai prieinamomis vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugomis. Projektas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Kaune“ Nr.VP3-3.1-AM-01-V-05-009 įgyvendinamas finansuojant Europos Sąjungos fondui.
Vandentvarkos infrastruktūra buvo plečiama Vaišvydavoje, Rokuose, Rokelių g. zonoje.
UAB „Kauno vandenys“ visus gyventojus, kurių gyvenamuosiuose rajonuose bei gatvėse buvo vykdomi projekto įgyvendinimo darbai, t.y. įrengti centralizuoti vandentiekio ir (arba) nuotekų tinklai, kviečia pasinaudoti išskirtine galimybe prisijungti prie naujų inžinerinių tinklų.
Gyventojams siūloma pasinaudoti bankų pagalba. UAB „Kauno vandenys“ pa­siruošę kompensuoti vartojamojo kredito  metines palūkanas iki 9,9 proc. gyventojams, kurie nuspręs vartojamojo kredito pagalba prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų. Prisijungimas prie tinklų papildomai nieko nekainuos. UAB „Kauno van­denys“ pasirašytų su gyventoju var­tojamojo kredito palūkanų kompen­savimo sutartį. Kompensavimas būtų pradėtas po to, kai gyventojas prisijungtų prie centralizuotų tin­klų bei taptų UAB „Kauno vande­nys“ abonentu, t.y. būtų pasirašyta vandens tiekimo ir (arba) nuotekų nuvedimo sutartis priklausomai nuo to, kokie centralizuoti tinklai buvo pakloti gyventojo gatvėje. Atkreipiamas dėmesį į tai, kad šis pasiūlymas galioja tuo atveju, kai vandens tiekimo ir/ar nuotekų šalinimo sutartis su UAB „Kauno vandenys“ bus pasirašyta iki 2015 m. gruodžio mėn. 31 d.
UAB „Kauno vandenys“ partneris AB SEB bankas šiuo metu www.seb.lt skelbia tokias vartojamojo kredito sąlygas:
• vartojamojo kredito paskir­tis – prisijungimas prie centralizuotų vandens ir nuotekų tinklų.
• metų palūkanos – 9,9 proc.
• sutarties suda­rymo mokestis – netaikomas.
• mokestis už kredito grąžinimą anksčiau – netaikomas.
Dėl bendros informacijos apie reikalingas atlikti procedūras bei jų eiliškumą gyventojai gali kreiptis į Vytautą Navicką tel. (8 37) 30 18 28, 8 686 42352.
Gyventojai, norintys prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų, turi pateikti prašymą prisijungimo sąlygoms gauti UAB „Kauno vandenys“ Aukštaičių g. 43, III aukštas (Techninėje grupėje). Su prašymu būtina pateikti žemės sklypo ribų planą, VĮ Registrų centras pažymėjimo apie nekilnojamo turto priklausomybę (žemei ir statiniams) bei gyvenamojo namo aukštų planų kopijas.
Detalesnę informaciją apie prisijungimo sąlygas galima gauti UAB „Kauno vandenys“ telefonu      (8 37) 30 17 32.
Sutartį dėl palūkanų kompensavimo galima pasirašyti UAB „Kauno vandenys“ Aukštaičių g. 43, Abonentų skyriaus sutarčių sudarymo grupėje (IV korpusas 3 kabinetas).
Papildoma informacija teikiama telefonu (8 37) 301752.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content