Akimirkos iš kapelų šventės ,,Prie žalio žalio šilo“

2019 m. balandžio 28 d. KTU inžinerijos licėjaus salėje vyko tradicinė šventė – varžytuvės ,,Prie žalio žalio šilo“. Šventės globėjas Lietuvos Respublikos Seimo narys, prof. Aurelijus Veryga.

Panemunės seniūnijos prizas ir padėkos raštas už meniškiausiai parengtą programą įteiktas kapelos ,,Smilga“ vadovui Kajetonui Bačkučiui.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content