AKCIJA „KNYGŲ NAMELIS”

PRIE KAUNO NEPILNAMEČIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS-PATAISOS NAMŲ pastatytas „KNYGŲ NAMELIS”.

KVIEČIAME GYVENTOJUS dalintis knygomis, keičiančiomis požiūrį į gyvenimą ir vertybes, su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis-bausmę atliekančiais paaugliais bei arešto bausme nuteistais suaugusiais asmenimis.

Šios iniciatyvos tikslas-populiarinti skaitymą, nuteistųjų savišvietą, pasitelkiant visuomenės pagalbą. Prašome visus norinčius ir galinčius prisidėti prie šios iniciatyvos ir padovanoti knygų, paliekant jas prie KAUNO NEPILNAMEČIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS-PATAISOS NAMŲ pastatytame „KNYGŲ NAMELYJE” ADRESU Technikos g. 34, Kaune.

Šiai iniciatyvai įprasminti planuojama sukurti „Padėkos knygą”, kurioje nuteistieji paliktų įrašą apie tai, kokias mintis perskaičius jiems sukėlė gyventojų dovanotos knygos.

Nuoširdžiai dėkojame

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content