Akcija „Kaunas tvarkosi“

Balandžio 23 d., šeštadienį prie akcijos „Kaunas tvarkosi“ prisijungė ir savo aplinką švarino Rokų, Vaišvydavos, Panemunės, Vičiūnų, Linksmės kalno bendruomenės. Pagrindinis „Kaunas tvarkosi!” taškas Panemunėje buvo įkurtas Perlojos gatvėje. Čia veikė UAB „Kauno švara“ ambasada, kurioje akcijos dalyviai, vaikučiai galėjo dalyvauti įvairiose pramogose, žaidimuose ir edukacinėse programose. Akcijoje dalyvavo Kauno miesto savivaldybės administracijos darbuotojai.

Po talkos visus susirinkusius seniūnijos darbuotojai vaišino koše ir karštaisiais gėrimais. Akcijos dalyviusmeras Visvaldas Matijošaitis pavaišino obuoliais.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems talkoje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content