Akcija „ Kaunas tvarkosi 2016“ Šančiuose

Š. m. balandžio 23 d. Kauno mieste buvo vykdoma švarinimosi akcija „ Kaunas tvarkosi 2016“. Akcijos metu Šančių seniūnijoje buvo tvarkoma Suomių g. / Kranto 16-oji g., Kopūstų sandėlių teritorija. Teritoriją švarino gausus būrys talkininkų: Žemųjų Šančių bendruomenė ir jos pirmininkė Vita Gelūnienė, seniūnaitis V. Sungaila, Kauno Montesori mokyklos darželio „Žiburėlis“, „Žiburio“ pagrindinė mokyklos, Vaižganto progimnazijos, Šančių vidurinės mokyklos, M. Valančiaus pradinės mokyklos, mokiniai ir jų pedagogai, Šančių seniūnija, aktyvūs  Šančių seniūnijos gyventojai. Akcijos metu veikė UAB „ Kauno švara“ ambasada, kuri aprūpino talkininkus įvairiais įrankiais, šiukšlių maišais, darbinėm pirštinėm, buvo renkamos šiukšlės, statybinės atliekos, padangos, jos rūšiuojamos. Akcijos dalyviai dalyvavo edukacinėse programose, buvo dalinami įvairūs prizai, skambėjo muzika. Graži diena ir gera nuotaika lydėjo visus talkos dalyvius.

Dėkojame visiems už aktyvų  dalyvavimą gražinant Šančių seniūniją. Kelios akimirkos iš švarinimosi akcijos „ Kaunas tvarkosi 2016“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content