Akcija „Kaunas tvarkosi”

Š. m. balandžio 22 d. buvo vykdoma švarinimosi  akcija „Kaunas tvarkosi“.  Dainavos seniūnijos gyventojai šį kartą prisijungė prie Žaliakalnio seniūnijos.  Akcijos metu buvo tvarkoma Dainų slėnio teritorija. Aplinką švarino ir prie akcijos taip pat prisijungė LR Seimo narys Lauras Stacevičius su padėjėjomis.

Dėkojame visiems akcijos „Kaunas tvarkosi“ dalyviams, kurie nepabūgę žvarbaus oro, tvarkė ir gražino kaimyninės seniūnijos teritoriją.

Akimirkos iš akcijos „Kaunas tvarkosi”:

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content