Aitvarų šventė Aleksote

Š. m. balandžio 11 d. Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko graži žemės dienos šventė, skirta Japonijos tautai, nukentėjusiai nuo didžiojo žemės drebėjimo ir cunamio. Į šventę atvyko Japonijos ambasadorius Lietuvoje jo ekscelencija Toyoei Shigeeda, Kauno miesto savivaldybės Tarybos narė Ina Pukelytė, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos pirmininkas profesorius Ramūnas Navickas. Prieš 5 metus bendruomenės ir švietimo įstaigų iniciatyva buvo organizuota graži dovanėlių gaminimo akcija, skirta tolimam nepažįstamam draugui Japonijoje, nukentėjusiam nuo žemės drebėjimo.Tos akcijos metu buvo pasodinta pušaitė ant Aleksoto kalno, o dovanėlės iškeliavo į Japoniją.

Šiandien įvykusios šventės metu vaikai pasigamino aitvarus. Gražu buvo žiūrėti, kai į orą pakilo 150 gražiausių ir įvairiausių aitvarų su linkėjimais žemei, Kaunui, mokyklai ir Japonijai…

Japonijos ambasadorius dėkojo vaikams už padovanotus aitvarus Japonijos vėliavos spalvų, taip pat džiaugėsi, kad nepamirštame Japonijai įsimintinos datos.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content