Virginijos Inos Bedarfienės knygos „Gyvenimo akimirkos“ sutiktuvės

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinys lapkričio 7 d. 17 val. kviečia dalyvauti Virginijos Inos Bedarfienės knygos „Gyvenimo akimirkos“ sutiktuvėse, Aleksoto bibliotekoje (Veiverių g. 43).

„Šioje knygoje aprašyti Lietuvos ir tuo pačiu autorės  šeimos istoriniai įvykiai: garbinga šeimos istorija, Lietuvos okupacija, jos padariniai Lietuvai ir jos žmonėms, gyventojų trėmimai. Knygoje aprašyta amžiams išskirtos šeimos istorija, sunkus moterų darbas Sibire, badas, skurdas, motinų nerimas dėl mažučių vienų paliktų vaikų ir nuolatinis Tėvynės ilgesys. Knygoje autorė pateikia eilę ne tik savo šeimos, bet ir Lietuvos žmonėms reikšmingų dokumentų, kurie yra aprašytų įvykių įrodymai“.

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinys

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content