Brno miesto Jehnicų seniūnijos svečių viešnagė

Aleksoto seniūnija ir Brno Jehnicų seniūnija bendrauja jau 11 metų.

Smagu, kad draugystė, užsimezgusi su Aleksoto seniūnija ir Aleksoto bendruomenės centru, išaugo ir plečiasi. Jau trejus metus bendrauja Aleksoto seniūnijos J. Dobkevičiaus progimnazija ir Jehnicų seniūnijos pradinė mokykla.

Šią savaitę Aleksote vieši vaikai iš Brno miesto Jehnicų seniūnijos, kartu su seniūnu Vaclav Šicha. Vaikai dalyvavo įvairiose varžybose J. Dobkevičiaus progimnazijoje, apsilankė Kauno miesto savivaldybėje, keliavo į Anykščius ir Klaipėdą.

Rytoj čekų svečiai išvyksta namo, išsiveždami puikius įspūdžius, patirtus Lietuvoje.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content