Kviečiame dalyvauti „Mažojoje Aleksoto olimpiadoje”

Maloniai kviečiame į projekto „Aleksoto bendruomenės aktyvinimas“ renginį „Mažoji Aleksoto olimpiada“, kurį remia Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Renginys skirtas mikrorajono švietimo įstaigų bendruomenėms.

Renginys vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 13.30 val. Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje. Iš kiekvienos ugdymo įstaigos kviečiama:

  • 5–7 metų vaikų komanda (10 mokinių, lydintys tėveliai bei mokytoja)
  • 9–10 metų vaikų komanda (10 mokinių, lydintys tėveliai bei mokytoja)

Prašome registruotis el. paštu [email protected] iki gruodžio 1 dienos. Registruojantis reikia nurodyti:

  • įstaigos pavadinimą,
  • mokinių vardus, pavardes, amžių,
  • lydinčių tėvelių skaičių,
  • mokytojo vardą, pavardę, tel. numerį, el. paštą.

Detalesnė renginio programa: Kvietimas ir renginio programa

Mokinių atvežimu ir parvežimu po renginio pasirūpins organizatoriai.

Iki malonaus susitikimo!

 

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content