Kviečiame į pirmąsias Lietuvos etnožaidynes

Kviečiame Jus į PIRMĄSIAS LIETUVOS ETNOŽAIDYNES, kurios, sutinkant artėjantį Lietuvos valstybės 100-čio jubiliejų, 2017 m. rugsėjo 9 d. vyks Kauno rajone, Aleksandro Stulginskio universitete. Žaidynes, kurių tikslas yra skatinti vaikus ir jaunimą labiau įsitraukti į fizinę kultūrą ir sportą, geriau žinoti ir gerbti lietuvių tautos tradicijas, organizuoja Lietuvių etninės kultūros draugijos Kauno teritorinis padalinys su Aleksandro Stulginskio universitetu. Žaidynių metu bus galima ne tik stebėti tradicinių lietuviškų žaidimų varžybas (varžysis 10 komandų iš 9 Lietuvos savivaldybių) bei parodomuosius žaidimus, bet ir patiems išmokti žaisti įvairaus amžiaus vaikams ir suaugusiems skirtus žaidimus, klausytis koncertinės ir šviečiamosios programos, paragauti tautinio paveldo produktų, šokti ir dainuoti dalyvių bei svečių vakaronėje prie laužo. 

                      Žaidynių vieta:  Akademijos miestelis, Kauno rajonas,  ASU parkas arba 2/3 paviljonai. Pradžia (iškilmingas varžybų atidarymas) 10.30 val., pabaiga 19.00 val.

 

Aleksandro Stulginskio universiteto informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content