2018-03-30 d. Dainavos seniūnijoje vykusio susitikimo akimirkos

 

2018-03-30 d. Dainavos seniūnijoje vyko susitikimas su Seimo nariu L.Stacevičiumi, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato viršininku, Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūne A.Melajeviene,  Kauno pilietinės bendruomenės centro pirmininke J.Kaminskiene, Dainavos seniūnijos seniūnaičių pirmininku V.Kaftaniuku.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai, kartu su vietos bendruomenės pareigūnais balandžio mėnesį siekdami užtikrinti viešąją tvarką vykdys intensyvų patruliavimą Dainavos seniūnijos teritorijoje. Patruliavimų metu bus atkreipiamas dėmesys ypač į nepilnamečių grupes. Susitikimo metu buvo aptartos pastarųjų dienų problemos ir jų sprendimo būdai, susiję su nepilnamečiais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content