2017 m. Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynės

Birželio 2 – 3 dienomis vyko Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynės.

Bendroje komandinėje įskaitoje Šančių seniūnija iškovojo garbingą antrą vietą!

Krepšinio (vyrai 20-40 m. 3×3) ir virvės traukimo rungtyse Šančių seniūnijos sportininkai pasižymėjo ypatingai – užėmė pirmąją vietą!

Dėkojame visiems Šančių seniūnijos sportininkams už dalyvavimą ir kovingumą, Aukštųjų Šančių bendruomenės pirmininkei E. D. Kanikovienei, Šančių sporto ir sveikatingumo centro vadovui R. Plūkui, Kauno Šančių mokyklos mokytojai R. Dūdienei už pagalbą telkiant sporto kolektyvus.

Žaidynių akimirkos:

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content