19-tas dviračių žygis

2020 m. liepos mėn. 19 d., sekmadienį, įvyko 19-tas dviračių žygis, skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą paminėjimui. Šiais metais buvo pasirinktas ilgiausias koks tik yra buvęs dviračių žygio maršrutas – net 16 kilometrų:  prasidėjo nuo Kauno miesto savivaldybės administracijos filialo Aleksoto seniūnijos,  trumpas sustojimas ties S. Dariaus ir S. Girėno aerodromu- gėlių padėjimas prie Aviatorių memorialo, Soldino miško pušelių aplankymas, toliau dviračių žygio dalyviai važiavo Veiverių g., Vytauto Didžiojo tiltu, Aleksoto g., Prieplaukos krantine, Jonavos g., P.Vileišio (Vilijampolės) tiltu, Brastos g., Raudondvario plentu, Raudondvario 6-tuoju taku, Kulautuvos g., Vytauto g., Gintaro g., dviračių taku iki Nemuno ir Nevėžio santakos.

Nuoširdų ačiū tariame Policijos pareigūnų ir Greitosios medicinos pagalbos ekipažams už visų dviračių žygio dalyvių saugumą viso renginio metu.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content