Dainavos ir Gričiupio seniūnijų aplinkos saugumo vertinimas

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus  bendruomenės pareigūnai toliau tęsdama bendradarbiavimą su Dainavos bendruomene ir jų nariais, kviečiame Jus atsakyti į žemiau esančius Dainavos ir Gričiupio seniūnijoje aplinkos saugumo vertinimo klausimus Jūsų gyvenamojoje ar darbo vietoje. Ši apklausa yra anoniminė ir duomenų nurodyti nereikia. Dalyvaudami tyrime Jūs prisidėsite prie saugios aplinkos kūrimo, vystymo bei sklaidos visuomenėje. Apklausos organizatoriai – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyrius.

Dalyvaudami tyrime Jūs prisidedate prie saugios aplinkos kūrimo, vystymo bei sklaidos visuomenėje. Ačiū už Jūsų dalyvavimą !

Tiesioginė nuoroda į apklausos anketą: https://apklausa.lt/f/-dainavos-ir-griciupio-seniunijoje-saugumo-vertinimo-anketa-jk7sf5d/answers/new.fullpage

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus informacija

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content