16- oji Aleksoto šventė „Dvaro šventė“

Š.m. rugsėjo 18 d. VDU Kauno botanikos sode įvyko kasmetinė Aleksoto šventė – „Dvaro šventė“. Šiemet ji jau buvo organizuojama 16 – ąjį kartą ir skiriama Vietos bendruomenių metams ir Europos kultūros paveldo dienoms paminėti.

Nuostabus oras ir puikiai nusiteikę šventės dalyviai šventę pavertė tikrai nuostabiu renginiu. Renginio metu koncertavo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas Liudas Mikalauskas; folkloro ansamblis iš Estijos „Hanila“; VDU Muzikos akademijos solistai: VDu Muzikos akademijos prof. Sabina Martinaitytė, tarptautinių konkursų laureatai Rapolas Baranauskas, Gabrielė Kuzmickaitė, Jurgis Jarašius, Gabrielė Skromanaitė, Daura Buivydė, Monika Pleškytė, Martynas Žukauskas ir pianistė doc. Audronė Eitmanavičiūtė; Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos vokalinis ansamblis; dainavimo studija „Svajonių gija“; vokalinis ansamblis „Senieji draugai“; vokalinis ansamblis „Rudens svaja“; Kauno muziko ansamblis „Ainiai“; liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“; grojo Kauno miesto pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“; šoko šokių klubas „Vėjunė“; Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos šokėjai; Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos mergaičių šokių kolektyvas; Alšėnų laisvalaikio salės tautinių šokių kolektyvas „Vija“; linijinių šokių kolektyvas „Kolibris“. Renginį vedė Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Egidijus Stancikas ir Kauno valstybinio lėlių teatro aktorė Rasa Bartninkaitė.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

dsc_1597sumazinta

????????????????????????????????????

Smagu pasidžiaugti, kad Aleksoto šventė šiemet sulaukė ir daug garbingų svečių, tokių kaip LR seimo nariai, Kauno miesto savivaldybės tarybos nariai, Estijos delegacija, Čekijos Respublikos Brno miesto Jehnicų seniūnijos delegacija – kurios seniūnui Vaclovui Šichai šventės metu buvo įteiktas Santakos garbės ženklas už bendradarbiavimą tarp Kauno ir Brno miestų.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Renginio metu vyko daug žaidimų, estafečių ir atrakcijų vaikams; buvo galima pasigrožėti Aleksoto seniūnijoje veikiančių ugdymo įstaigų sukurta „Šiaudinių skulptūrų“ paroda; Policijos pareigūnai leido kiekvienam norimčiam šventės dalyviui pasidaryti savo piršto antspaudą, pasėdėti policijos automobilyje ir užsidėjus specialius akinius pajausti ką mato asmuo, kuris vartojo alkoholio; Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla supažindino su kariuomenės atributais ir veikla; buvo galima nusifotografuoti su Varšuvos kunigaikštystės Napoleono kariuomenės Aleksoto IV pulko voltižieriais; pasivažinėti karieta, kurią traukė įstabaus grožio žirgai.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Nuoširdžiau dėkojame visiems šventės dalyviams ir rėmėjams už dovanas. Nuoširdų Ačiū tariame Kauno miesto savivaldybei, Verslo centrui „Notas“, UAB Combo United Service, Rimutės Povilaitienės individualiai įmonei, Mažajai bendrijai „Saltė“, „Škoda“ centrui, pagalbininkams UAB „Kauno švara“ ir visiems koncerto dalyviams, kurie pagrindiniai šventės rėmėjai, nes koncertavo nemokamai.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content