15-asis dviračių žygis, skirtas legendinių lakūnų S. Dariaus ir S. Girėno atminimui

Šiais metais virš 100 įvairaus amžiaus dviratininkų mynė pedalus Kauno tvirtovės keliais. Maršrutas, prasidėjęs prie Aleksoto seniūnijos, vedė aplink istorinį S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą link I-ojo, II-ojo ir III-ojo fortų, su trumpais sustojimais ir pasakojimais apie Aleksotą, tvirtovę  bei lankomus objektus.

Gidais buvo II-ojo forto įgulos vadovas, istorikas Ovidijus Jurkša, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė ir Aleksoto bendruomenės centro pirmininkas Zenonas Šalna.

Jauniausia žygio dalyvė, gimusi 2015 m., važiavo su seneliu, o vyriausias dviratininkas, ištikimas žygio dalyvis, buvo 84 metų.

Toliausiai atvykę žygio dalyviai buvo iš Alytaus ir Marijampolės.

Labai dėkojame visiems prisidėjusiems prie žygio: Šaulių sąjungai už skanią košę, Kauno miesto tarybos narei Editai Gudišauskienei už šakočius, Lietuvos kelių direkcijos projektui „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“ . Žinoma, už visą maršruto parengimą ir organizavimą dėkojame Aleksoto bendruomenės centrui ir pirmininkui Zenonui Šalnai.

DSC_5511DSC_5503

DSC_5585DSC_5579DSC_5564

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content