VšĮ Šeimų centre “Būkime kartu” kviečia.

 

VšĮ Šeimų centre “Būkime kartu” trečiadieniais nuo 14.30 iki 19.00 val. konsultuoja PRIKLAUSOMYBĖS KONSULTANTĖ Lina Subačienė.

Pagalba NEMOKAMAI teikiama žalingai psichiką veikiančias medžiagas vartojantiems ar turintiems kitų priklausomybių (pvz. azartiniai lošimai) asmenims bei jų artimiesiems. REGISTRACIJA VYKSTA tel. 8 616 87188.

Atvykimui į konsultaciją nereikalingas šeimos ar kito gydytojo siuntimas, laikomasi anonimiškumo ir konfidencialumo.

Priklausomybės konsultantės teikiama pagalba:

  • įvardina ir parodo dėl priklausomybės ar žalingo vartojimo kylančias problemas šeimoje ir suplanuoja pagalbą visiems jos nariams;
  • motyvuoja rizikingai vartojančius alkoholį keisti žalingus gėrimo įpročius;
  • motyvuoja priklausomus nuo alkoholio asmenis, jų šeimos narius kreiptis dėl psichoterapinio gydymo;
  • teikia paramą sveikstantiems žmonėms, baigusiems gydymo nuo priklausomybių programą.

Prašome pasidalinti šia informacija su tais, kam gali būti aktualu!

Konsultacijos vyksta VšĮ Šeimų centre “Būkime kartu” adresu V.Krėvės pr. 49, Kaune (PC ,,Rėda“ , atskiras įėjimas nuo šešiolikaaukščio namo pusės).

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content