Aš esu pareiga

Minėdami 50-ąsias Kalantines, kviečiame visus, o ypač mokytojus, jaunimą, moksleivius, studentus, senjorus, šeimas ir įvairių sričių darbuotojų kolektyvus dalyvauti gegužės 14 d. (šeštadienį) nuo 11:00 Kauno VI forte vyksiančiose interaktyviose Pilietiškumo žaidynėse „Aš esu pareiga“.

Renginys vyks Vytauto Didžiojo karo muziejaus Karinės technikos ekspozicijos teritorijoje K. Baršausko g. 101, Kaune.

Čia jūsų lauks Lietuvos kariuomenės, Lietuvos šaulių sąjungos, Policijos departamento, Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties, Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Viešojo saugumo tarnybos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Radiacinės saugos centro, Lietuvos kariuomenės baikerių klubo “Perkūnas” ir kitų organizacijų atstovai. 

Žaidynių tikslas – ugdyti neabejingus ir nelaimės atveju reaguoti pasiruošusius visuomenės narius, vienijant ir apmokant juos tinkamai veikti įvairių ekstremalių situacijų metu, suteikiant jiems specialiųjų žinių ir gebėjimų dalyvių komandoms atliekant kariškių, policijos, pasieniečių, medikų ir ugniagesių, civilinės saugos ekspertų bei kitų spec. institucijų parengtas praktines užduotis. Žaidynių metu akcentuosime piliečių ir spec. institucijų bendradarbiavimo svarba įvairių pavojų, ekstremalių situacijų metu. Tikimės, kad interaktyviomis priemonėmis įtraukta visuomenė geriau supras pilietiškumo reikšmę.

Visos tarnybos ruošia užduotis, kurios būtų įdomios ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams, tad ir dalyvaujantieji, ir pasižvalgyti atėję išmoksite ką nors naujo ir galėsite tai pritaikyti realiame gyvenime.

PAGRINDINIS RENGINIO PRIZAS – SKRYDIS ORO BALIONU!

Jis atiteks komandai, geriausiai atlikusiai visų tarnybų užduotis ir surinkusiai daugiausiai balų.

Žaidynių metu į muziejaus teritoriją įėjimas bus nemokamas,

renginio dalyviai bus vaišinami charizmatiškojo italų virtuvės šefo Gian Luca Demarco paruoštu karštu patiekalu iš Kariuomenės lauko virtuvės,

gros Oro pajėgų orkestras.

Laukiame komandų registracijos – iki gegužės 13 d. el. paštu  [email protected]

(komandą turi sudaryti 5 asmenys)

Atvykę į renginį lankytojai gaus registracijos lapus ir galės praeiti visų tarnybų palapines, kur atliks įvairias tarnybų sugalvotas užduotis. Atlikę užduotis iš kiekvienos tarnybos gaus po lipduką, kuriuos klijuos į užduočių atlikimo lapą. Surinkę visų tarnybų lipdukus pabaigoje iš organizatorių gaus simbolines dovanėles, o geriausiai atlikusios užduotis komandos bus apdovanotos prizais.

Pagrindinį Žaidynių prizą laimės daugiausiai balų surinkusi komanda.

Žaidynės organizuojamos įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. gruodžio 1 d. nutarimu Nr. 991 patvirtintą Romo Kalantos metų minėjimo 2022 metais planą.

Daugiau informacijos apie renginį:

https://www.facebook.com/events/1292203724600099/

Turint papildomų klausimų, prašytume susisiekti [email protected] arba tel. +370 659 22 178, +370 706 72 378.

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content