Policijos pareigūnai informuoja

Kauno apskr. VPK Kauno m. Nemuno PK bendruomenės pareigūnai vykdo prevencines priemones skirtas automobilių ar jų dalių vagysčių prevencijai. Pareigūnai ragina gyventojus rūpintis savo turto apsauga. Ypač atkreipia BMW, VOLVO ir VOLKSWAGEN automobilių savininkų dėmesį. Šių markių automobilių dalys (žibintai, multimedijos, radarai, bagažinių uždangalai) yra itin populiarios „ilgapirščių“ tarpe. Pasirūpinkite saugos priemonėmis savo gyvenamojoje aplinkoje (vaizdo stebėjimo kameromis, apšvietimu, steikite saugios kaimynystės grupes) ir stiprinkite automobilio apsaugą.

Vykdomų prevencinių priemonių metu, pastebima, jog gyventojai palieka asmeninius, vertingus daiktus automobilių salonuose, taip sudarydami sąlygas pasikėsinti į jų turtą. Policijos pareigūnai dar kartą nori atkreipti gyventojų dėmesį ir ragina saugoti savo turtą.

Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnų informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content