Programa „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

Informacija apie Panemunės seniūnijos Nevyriausybinių organizacijų bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Kauno miesto savivaldybėje.

VšĮ „Kultūros kiemas“ 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ vykdomo projekto – Leidinio ,,Rokai – inkliuzas gintaro širdy“ parengimas, publikavimas ir viešas pristatymas – darbai eina į pabaigą.

Projekto eigoje leidinys kelis kartus keitė pavadinimą. Aptariant ir konsultuojantis su Rokų bendruomene „prigijo“ pavadinimas „KNYGA APIE ROKUS“. „Knyga apie Rokus“ jau parengta, sumaketuota ir atspausdinta. Knygai suteiktas ISBN kodas 978-609-8187-09

Knyga – visos bendruomenės darbas. Įvykių liudytojai ir kraštotyros medžiagos rinkėjai kaip bitutės į korio akutes sunešė savo darbo žiedadulkes, iš kurių išėjo visas korys. Jų darbo medumi galės mėgautis visi, kas  nori susipažinti su Rokų ir jų apylinkių praeitimi ir dabartimi.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content