Kvietimas į tarptautinę akciją ,,Išvalykime upes”

Mielieji,

Aleksoto bendruomenės centras dalyvauja tarptautinėje akcijoje „Išvalykime upes“ („River Cleanup Lietuva“). Praeitais metais buvo valoma Nemuno pakrantė nuo Marvelės pusės. Šiais metais kviečiame į Marvelės upės slėnį, kuris yra ties riba su Kauno rajonu, važiuojant Julijanavos gatve link pirmojo forto. Valysime Marvelės upelį birželio 6 d. 10-12 val.

Kam malonus šis gamtos kampelis su carinės Rusijos laikus primenančiu tiltu per upelį bei jo kaskadomis, prašome atvykti į talką, turėti grėblių, kirvukų ar benzininį pjūklą, būti apsiavus botais.

Maloniai laukiame,

Kontaktinis asmuo – Liukrecija Navickienė, tel. 868632512

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content