Japonijos imperatoriaus gimtadienio šventė

Japonijos ambasadoriaus kvietimu, vakar Vilniuje Kauno Sugiharos grupės nariai dalyvavo Japonijos imperatoriaus gimtadienio šventėje. Malonu, kad gausiame svečių būryje ir mūsų Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė ir Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorė  Lina Viršilienė.

1 foto: iš kairės Sugiharos grupės nariai, Lietuvos japonologas, Azija Lt vadovas Aurelijus Zykas, Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Japonijos ambasadorius Shiro Yamasaki su žmona ir Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorė Lina Viršilienė.

2 foto: Kauno Sugiharos grupės nariai su diplomato Chiune Sugihara sūnumi N. Sugihara.

Aleksoto seniūnija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content