10-asis Aleksoto stalo teniso veteranų turnyras RAMUNIO BUDRIŪNO taurei laimėti

Simboliška, kad 10-ąjame Aleksoto stalo teniso turnyre rungėsi 10 dalyvių. Ši graži tradicija užgimė 2010 metais 10-oje Aleksoto šventėje, kuri buvo skirta sportui ir garsiems sportininkams, kilusiems iš Aleksoto. Ramunis Budriūnas, gamtos mokslų daktaras, ilgametis Kauno botanikos sodo direktorius, būdamas didelis stalo teniso entuziastas, įsteigė savo vardo taurę ir jau 10 kartų pravedė vyrų turnyrą.                                       Šiais metais laimėjo :

I vietą –  Boleslovas Mongaudas,

II vietą – Juozas Bytautas,

III vietą – Vaclovas Stankus.

Norime pažymėti, kad Aleksoto seniūnijos stalo tenisininkai jau eilę metų laimi pirmąją vietą Kauno seniūnijų sporto žaidynėse.Sveikiname visus turnyro dalyvius ir nuoširdžiai dėkojame Ramuniui Budriūnui už jo indėlį, propoguojant stalo tenisą.

 

 

 

 

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content