XXII Pažaislio Muzikos Festivalis

Pazaislio muzikos festivalis 2017

2017 m. birželio 2 d. Pažaislio kamandulių vienuolyno kiemelyje nuskambės pirmieji XXII Pažaislio muzikos festivalio akordai. Šiemet festivalio svečiai išgirs daugiau nei 40 įvairių muzikos stilių koncertų.

Daugelis jų vyks tradicinėse Pažaislio festivalio erdvėse, bažnyčiose bei naujose meno erdvėse. Klausytojai išgirs jau pažįstamas muzikinio pasaulio žvaigždes bei galės susipažinti su naujais, iki šiol negirdėtais atlikėjais.

Margaspalvėmis programomis ir renginių gausa žėrintis XXII Pažaislio muzikos festivalis kviečia visus, ieškančius gyvo muzikos skambesio, neišdildomų įspūdžių ir neatrastų potyrių. Tikime, kad kiekvienas festivalio koncertas ras savo klausytoją, viliamės, kad puikus vasaros oras ir šventiška nuotaika lydės kiekvieną festivalio projektą, o visi čia apsilankę patirs tą nepakartojamą pažinimo džiaugsmo jausmą. Iki susitikimo XXII Pažaislio muzikos festivalio renginiuose!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content