Teatrų fiesta

naktinis fasadas

Rugsėjo 15 dieną 19.30 val. teatro fasadas nušvis vaizdo projekcijomis, o pastato prieigose vyks „Teatrų fiesta“. Teatralizuotas renginys pažymės rekonstrukcijos pabaigą ir atvers naująjį kūrybinį sezoną. Ta proga prie teatro paradinio įėjimo vyks teatralizuoti Kauno teatrų pasirodymai. Dalyvauja: Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kauno valstybinis muzikinis teatras, Kauno valstybinis lėlių teatras, šokio teatras „Aura“, Kauno miesto Kamerinis teatras, šokėjai bei choreografai Marius Pinigis ir Marius Paplauskas. Svečius sveikins pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“.

Nuo 20.00 val. veiksmas persikels į teatro erdves, kur vyks ekskursija, vėliau - į vidinį teatro kiemelį. Čia bus galima pabendrauti su kūrėjais, veiks teatro informacinis centras.

Programoje: koncertai, ekskursijos, pašnekesiai.

www.dramosteatras.lt

Renginys nemokamas

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/579522365567288/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content