Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Vivo avanscena 2017“

a

Tai antrasis ir vienintelis kas antri metai Kaune rengiamas teatrų festivalis, kuriame vaidina patys vaikai ir jaunimas. Visi festivalio spektakliai yra nemokami, kadangi festivalį finansuoja Kauno miesto savivaldybė. Juo siekiama sudaryti galimybes miesto jauniesiems žiūrovams susipažinti su bendraamžių teatrine kūryba, paskatinti domėtis teatro menu, diskutuoti. Spektakliuose artistai vaidinamų personažų lūpomis kalbės jaunimui aktualiomis temomis, vers mąstyti apie vienadienes ir amžinąsias vertybes.

Per dvi dienas scenoje bus parodyta net 16 spektaklių, vaidinamų geriausių, svarius apdovanojimus šalyje ir užsienyje pelniusių vaikų ir jaunimo teatro kolektyvų, atvykstančių iš  įvairiausių šalies regionų: Vilniaus, Klaipėdos, Klaipėdos rajono, Šiaulių, Alytaus, Anykščių, Jurbarko Jonavos, Molėtų, Pasvalio, Šakių,  Kauno. Į festivalį taip pat atvyksta svečiai iš užsienio - liaudies teatras „Spriditis“ iš Valmieros (Latvija) Viesturs vidurinės mokyklos. Kad festivalyje pasirodantys kolektyvai yra brandūs, rodo ir tai, jog spektakliai pastatyti pagal populiarius, klasika tapusių autorių (Just. Marcinkevičiaus, S.Šaltenio, Keturakio, Dž. Orvelo, L.Razumovskajos ir kt.) kūrinius.

Spektakliai skirti paties įvairiausio amžiaus žiūrovams: vaikams, paaugliams, jaunimui, suaugusiems. Žiūrovai galės mėgautis įvairių žanrų spektaklių pasiūla: patiems jauniausiems - skirtos pasakos, paaugliams ir  jaunimui - dramos,  komedijos, muzikiniai spektakliai, alegorijos, psichoanalitinės, ironiškos dramos, absurdo komedijos ir kt. žanrų spektakliai.

Pertraukų tarp spektaklių metu žiūrovai bus raginami įsijungti į teatro gyvenimo šurmulį, persikelsiantį į kultūros centro fojė. Čia vyks betarpiškas bendravimas su spektaklyje vaidinusiais artistais, spektaklių aptarimai, diskusijos, žiūrovai galės pamatyti  tik ką vaidintų spektaklių nuotraukas, parašyti savo atsiliepimus apie spektaklį, nusifotografuoti, įsijungti į kitokias įdomias veiklas.

Šio įdomaus, jaunimui labai reikšmingo festivalio organizatoriai - Kauno miesto savivaldybė bei Vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai.  Festivalio partneriai – Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas, Kultūros centras „Girstutis“, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras, VšĮ Kauno Šv. Mato gimnazija, Kauno „Saulės“ gimnazija.

Kvietimai į spektaklius platinami Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose (Parodos g. 26) 9-12, 13-16 val. Tel. pasiteiravimui ir vietų rezervavimui: 42-32-05.

Kviečiame miesto vaikus, jaunimą, suaugusius organizuotai ir pavieniui apsilankyti festivalio spektakliuose.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content